Skip to content
Hays Response – Recruiting quality first
 1. Já jsem
  Já jsem
 2. Pokud již máte vytvořený účet na hays.cz nebo hays-response.cz, prosím, pokračujte dále s použitím těchto přihlašovacích údajů

Doporučte známého

* Označuje povinné pole.

 1. Znáte ve vašem okolí někoho, kdo se aktuálně zajímá o volné pracovní příležitosti a chtěli byste nám ho doporučit jako uchazeče o zaměstnání? Neváhejte a využijte možnost získat za své doporučení zajímavou odměnu.
  Doporučit nám múžete uchazeče, který zatím s Hays v kontaktu nebyl, popřípadě o něm historicky víme, ale aktivní spolupráce v posledním roce neprobíhala. Než nám poskytnete údaje Vašeho známého, ujistěte se, že o Vašem doporučení ví a souhlasí s ním.

  Vyplňte údaje ve formuláři níže a my se s Vaším známým spojíme. Pokud se nám podaří úspěšně dotyčného umístit na pracovní pozici*, t zn. dotyčný v novém zaměstnání úspěšně projde zkušební dobou a nadále v této společnosti zůstane v pracovním poměru, můžete si zvolit jednu z odměn za Vaše doporučení.

  Vybírat můžete z následujících možností:

  Flexi Pass - poukázky v hodnotě 5,000 Kč

  Sephora - dárková karta v hodnotě 5,000 Kč

  Thajský ráj - poukázky v hodnotě 5,000 Kč.

  Chcete nám doporučit specialistu v oboru IT nebo Strojírenství a výroba? Úspěšné doporučení uchazečů do těchto oborů odměníme jednorázovou výplatou 10,000 Kč v hotovosti / převodem na účet.

  *týká se pracovních pozic na trvalý pracovní poměr, popřípadě dočasné přidělení na dobu minimálně 6 měsíců
 2. Údaje Vašeho známého:

 3. NB: Vašeho známého budeme informovat, od koho jsme dostali doporučení. Kopie tohoto formuláře bude zaslána na emailovou adresu, kterou jste uvedli jako kontaktní email Vašeho známého a relevatnímu konzultantovi Hays Response.

|