Dočasné zaměstnávání

Dočasné zaměstnávání

Jako experti v oblasti zaměstnávání specialistů pro vás vždy máme zásobu kvalifikovaných lidí, kteří jsou připraveni začít novou dočasnou práci na plný úvazek nebo brigádu. S sebou si nesou spoustu nové energie, která v létě podpoří vaši společnost. A možná se pak po čase stanou vaším stálým kolegou.

Potřebuje vaše firma podporu v oblasti financí či účetnictví, obchodu, administrativy, logistiky, HR nebo IT? Chtěli byste se potkat s kandidáty, kteří byli pečlivě vybráni a prověřeni a nestarat se o následnou administrativu po pohovorech? Kontaktujte nás v Hays Response a my vám doporučíme uchazeče podle vašich potřeb. Není na tom nic složitého, prostě vám dodáme ty správné lidi, tehdy, když je potřebujete!

dočasné zaměstnávání

 

V posledních letech přistupují zaměstnanci a zaměstnavatelé k dočasné práci odlišně. Najímání dočasné pomocné síly už není pro zaměstnavatele jen o tom snížit náklady, naopak. Vnímají tyto pracovníky jako absolutně nezbytné pro úspěšný chod jejich podnikání. Dočasné zaměstnání umožňuje najmout pracovníky s přesně těmi schopnostmi, které pro své projekty potřebují, tak aby mohli reagovat na proměnlivost vytíženosti . Navíc prozatímní práci hledají lidé každého věku a mohou tedy přinést různé zkušenosti, které během své kariéry nasbírali. Velmi jednoduchou cestou, jak pokrýt letní měsíce, je zaměstnávání studentů.

CZ_RB_RES_temp

Kontaktujte nás

Obsazujete dočasné pozice? Pomůžeme Vám!

Olga Švarcová
Team Leader Temporary Services
T: +420 773 745 084
M: svarcova@hays-response.cz

CZ_RB_RES_reg-job

Registrovat pracovní nabídku

Poptáváte pracovníky na dočasné či trvalé role? Registrujte svou pracovní nabídku - jednoduše a rychle.

CZ_RES_Social

Spojte se s námi na sociálních sítích