Trvalé zaměstnávání

Trvalé zaměstnávání

V průběhu náboru se personalisté potýkají s řadou výzev. K těm nejčastějším patří bezesporu schopnost získat uchazeče s odpovídajícími zkušenostmi a kvalifikací v co nejkratším možném čase.

 
 
 
Díky spolupráci s Hays Response snížíte čas a úsilí potřebné k provedení základního výběru a preselekci kandidátů, díky tomu můžete věnovat maximální pozornost k vedení pohovorů s těmi kandidáty, které jsme pro vás pečlivě vybrali dle zadaných kritérií.

Každý den vyhledáváme a oslovujeme ty nejlepší uchazeče o pracovní místa v České republice a konzultujeme s našimi klienty vhodné náborové postupy a metody. V závislosti na specifikách a náročnosti každého náborového projektu jsme schopni dodat první profily k posouzení během 1-5 pracovních dnů.

V průběhu náborového procesu zůstáváme v kontaktu s klientem i kandidátem,  zpětná vazba k naší spolupráci je pro nás velmi důležitá, abychom mohli kvalitu našich služeb dále poskytovat.

Obsazujete právě volné místo? Registrujte Vaši pracovní nabídku u Hays Response a nezávazně zkonzultujte průběh náborového procesu.
 
Není pro vás zaměstnanec na trvalý pracovní poměr v tuto chvíli tím správným řešením? Zjistěte více o dočasném zaměstnávání specialistů.

CZ_RB_RES_reg-job

Registrovat pracovní nabídku

Poptáváte pracovníky na dočasné či trvalé role? Registrujte svou pracovní nabídku - jednoduše a rychle.

CZ_RES_Social

Spojte se s námi na sociálních sítích